این سایت با هدف تسهیل و تسریع امور مهاجرتی متقاضیان و بعنوان یک مرجع و بانک اطلاعاتی جامع با قابلیت بروزرسانی مطالب آن طراحی شده تا بتواند متقاضیان را ابتدا در مسیر یک تصمیم آگاهانه و پس از آن در جهت اخذ اقامت دائم راهنمایی و اطلاع رسانی نماید.
این مرجع با هدف کاهش هزینه های متقاضیان مهاجرت کلیه خدمات آنلاین خود را بصورت رایگان ارائه می دهد تا بتواند مشوقی موثری در استفاده از روش های قانونی مهاجرت نیروی کار باشد.
اینجانب هانی تنهایی با بیش از 12 سال سابقه کار در زمینه اخذ انواع ویزاهای کاری، اقامتی و مشاوره با بیش از 5000 نفر از متقاضیان، مطالعات، بررسی های و تجربیات مهاجرتی شخصی خود در تلاش هستم تا در کنار ارائه اطلاعات عمومی و کاربردی کشور های هدف،تجربیات خود را در بخش یادداشت و پاسخ به پرسشها در اختیار متقاضیان قرار دهم چرا که در امر مهاجرت فقط دانستن قوانین کافی نیست، صرفا اخذ ویزا نمی تواند دل نگرانی متقاضی کار و زندگی در خارج از کشور باشد، موضوعات مهمی قبل از تصمیم گیری در حین و پس از اخذ ویزا وجود دارد که باید مورد بررسی قرار بگیرد موضوعات ساده ای که ضامن موفقیت شما خواهند بود و البته بی توجهی به آن مسیر موفقیت شما را پیچیده تر خواهد نمود.
در مسیر اخذ ویزا لحظاتی وجود دارد که از نظر فنی نیازمند تجربه خواهید بود این مرجع آن تجربه گران بها را نیز در اختیار شما قرار خواهد داد. همچنین مزایا و مشکلات مهاجرت، شرایط روحی فردی و خانوادگی متقاضی، قبل و پس از اخذ ویزا از جمله موارد دیگری است که با هم مورد بررسی قرار خواهیم داد.
من و همکارانم امید واریم در این مسیر سخت و جذاب، همراه و دوست خوبی برای شما باشیم.عمران سرا
عمران سرا
عمران سرا
عمران سرا
عمران سرا
عمران سرا
عمران سرا
عمران سرا
عمران سرا
عمران سرا