این سایت متعلق به ماهنامه الکترونیکی "بازار بین المللی کار" می باشد. با توجه به استقبال بسیار خوب متقاضیان مهاجرت از این ماهنامه و سوالات مکرر ایشان در زمینه مهاجرت، جهت ایجاد یک راه حل نهایی ، تصمیم به ساخت یک بانک اطلاعاتی معتبر نمودیم که حاصل آن سایت مدون و کاربردی IMMIpedia می باشد.

امید است بتوانیم ضمن هموار کردن مسیرشما به سوی هدف، شما متقاضیان عزیز را از صدمات و خطرات این راه برهانیم و مسبب آن باشیم که شما با آگاهی بیشتر تصمیمی آگاهانه گرفته و بهترین روش را برای اقدام انتخاب نمایید.
به تجربه ثابت شده که مشاورین کم تجربه ، اساتید زبان ، دارالترجمه و..... به سبب آگاهی های نا تکمیل و تجربیات موردی خود اقدام به ابراز فضل در این زمینه حساس می نمایند حال آنکه ایشان غافل از آن هستند که دانستن زبان برای تکمیل مدارک و فرم نویسی کافی نیست و تجربه و آگاهی از شرایط اداره مهاجرت در زمان ارسال و بسیار موارد دیگر باید مورد بررسی باید قرار بگیرند که این دوستان از آن بی بهره بوده و در صورت بروز مشکل نمی توانند هیچ راهنمایی به متقاضیان ارائه دهند و چه بسیار بودند متقاضیان برحقی که بدلیل اعتمادی نا آگاهانه از مسیر هدف دور شده و حتی به آن نرسیده و منصرف شدند لذا امید است این سایت بتواند با ارائه اطلاعات کاربردی و چاره ساز به شما عزیزان ، بصورت رایگان و در صورت نیاز به ارائه خدمات حضوری با اندک هزینه ای راهگشای شما در این مسیر باشد


نام :  
ایمیل :    
تلفن همراه :  
متن پیام : 


 وزارت کار،تعاون و رفاه اجتماعی  وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی  انجمن صنفی کاریابی های بین المللی ایران
 موسسه کاریابی بین المللی کارسازان آریان پارس  پایگاه خبری بازار بین المللی کار  کنفدراسیون بین المللی کاریابی های خصوصی
مهاجرت به کانادا به روش فدرال  مهاجرت به استرالیا  مهاجرت به کانادا به روش کبک
 مهاجرت به دانمارک  مهاجرت به استرالیا  مهاجرت به انگلستان